KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15103100
nr 1510 3100
Amalia Glanzmann (1884–1976). Signerad, daterad 1973. Olja på pannå, 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:27:02
11/12 21:15:03
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer